Kerizim Script ile Sohbet'e Bağlan
Şenol Güneş’ten İtiraf Geldi

BJK teknik direktörü Şenol Güneş Fenerbahçe ile berabere kaldığı maçın hemen ardından bir takım açıklamalara da imza attı. Güneş aslında savunma alanında akıllarından geçenleri yaptıklarını ancak gol pozisyonu konusunda düşündüklerini de gerçekleştiremediklerini belirtti.

Şenol güneş maç sonrasında basın toplantısı düzenleyerek Fenerbahçe maını değerlendirdi. Maçta aslında istedikleri tarzda bir oyun oynadıklarını belirtti. Aslına bakarsanız bu oyun tarzına da maçın gidişatının gerekliliği olarak ta bakmak gerekir dedi.  Maçın geneline baktığınız da ise izleyenler ve taraftarlar için keyif verici bir maç olmadığını da söylemek gerekir. Güneş eğer ki biz bu maçı kaybetmiş olsaydık bu kez rakibimiz bizden daha avantajlı bir konuma geçecekti ancak biz de maçı kazanamadığımız için elimize geçecek olan avantajı yakalayamadık eğer ki bu maçı kazansaydık psikolojik eşiği de atlatmış olurduk dedi.

Fenerbahçe seyircisinin baskısı ve de oların soğukkanlı olmaları savunma anlayışının da birleşmesiyle birlikte maçta iyi bir alan aldıklarını belirtti. Ancak gol pozisyonlarına girilememesi maç konusundaki en büyük sıkıntılardan bir tanesiydi.

şenol güneş

şenol güneş

Şenol Güneş ‘ten Gökhan Gönül Desteği

Şenol Güneş en büyük desteği ise takımın yeni transferi olan Gökhan Gönül konusunda verdi. Bilindiği üzere maçta Gökhan Gönül’ e Fenerbahçeli taraftarlar ciddi anlamda tepki göstermişlerdi. Ancak oyuncusuna sahip çıkan Güneş, Gökhan’ın ciddi bir maçı başarıyla atlattığını ve kendisine olan güveninin de tam olduğunu söyledi.

Açıklamalarını bununla bitirmeyen Güneş aslında Fenerbahçe’den Beşiktaş’ a gelmek isteyen başka oyuncuların olduğunu da itiraf etti. Bu haber spor camiasına da bomba gibi düşmüş oldu. Şimdi herkesin merak ettiği o isim konusunda oluyor ancak maçta Şenol Güneş ile Ozan Tufan arasındaki diyaloglara baktığınız da o ismin Ozan Tufan olduğu iddiaları daha çok ön plana çıkıyor.

 

BİLGİLER
tarafından 04 Aralık 2016 - 18:34 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Kerizim - Reklam Alanı
reklam-alani-banneri11
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

Video & Foto Galeri
foto-galeri
video-galeri
SON YAZILAR
Farklı Arkadaşlarla Sohbet Etmek

İçinde bulunduğumuz çağ tam anlamıyla teknoloji çağı. Teknoloji o kadar hızlı ilerleme kaydetti ki yakalamak neredeyse... [Devamı]

Farklı Arkadaşlarla Sohbet Etmek
Sohbet Odaları Nedir?

İletişim aslında her şey demektir bu yüzden sohbet odaları günümüz teknolojisi söz konusu olduğunda adını en... [Devamı]

Sohbet Odaları Nedir?
Psikoterapi Nedir, Ne Kadar Sürer?

Bazı dönemlerde insanlar yaşadıkları sorunlardan dolayı psikolojik anlamda yıpranma içerisine girerler. İşte psikoterapi... [Devamı]

Psikoterapi Nedir, Ne Kadar Sürer?